Tu jesteś:Start / Aktualności / Artykuł
< Uwaga konkurs!
2013-04-29 10:22

PREZENTACJA REGIONU W STOLICY NA TARGACH LATO 2013

Ponad 500 wystawców, prezentacje z 18 krajów, ponad  25000 zwiedzających z Warszawy i okolic - a wszystko w oprawie kolorowego kiermaszu turystycznego z występami na scenie, konkursami, atrakcjami dla najmłodszych i innymi niespodziankami.

XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013 cieszyły się znakomitą frekwencją, przyciągały wspaniałymi stoiskami. Targom LATO po raz drugi towarzyszyły Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” i po raz pierwszy Targi „Agroturystyka”. W charakterze wystawcy nie mogło zabraknąć również Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami”, które na stoisku promowało realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania projekt LUBTUR oraz ofertę wypoczynkową obiektów turystycznych, jak również atrakcje regionu.

Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju. To także doskonałe miejsce do wyboru obozów, kolonii czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Oferta wystawców jest bardzo bogata i na każdą kieszeń, może zaspokoić najróżnorodniejsze wymagania odbiorców - zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej oraz poszukiwaczy ciekawych przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzieży.

Oferta kiermaszu turystycznego LATO 2013 była bardzo różnorodna. Zaprezentowały  się tu biura podróży, hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, SPA, uzdrowiska, przewoźnicy oraz firmy zajmujące się turystyką tematyczną w tym m.in. rowerową, żeglarską czy wędkarską.
Na targach LATO 2013 obecni byli również przedstawiciele z europejskich krajów: Danii, Finlandii, Grecji, Litwy, Czarnogóry, Norwegii, Niemiec, Słowacji, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii i Ukrainy oraz bardziej odległych i egzotycznych państw, takich jak: Dominikana, Filipiny, Kanada, Kuba, Nowa Zelandia oraz Tunezja.

Wspaniałą formą promocji obiektów turystycznych naszego regionu było przeprowadzenie konkursu wiedzy o projekcie LUBTUR, w ramach którego do wygrania był pobyt w jednym z kilku najpiękniejszych obiektów turystycznych na naszym terenie: Pałacu Mierzęcin, Pałacu Wiejce, Folwarku Pszczew, Zamku Joannitów w Łagowie, Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran w Niesulicach, Ośrodku Kolonijnym Kadet w Długim oraz Pałacyku Łąkomin – nagrody zostały rozlosowane wśród osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe – w większości trafiły do mieszkańców Mazowsza, którzy odwiedzą nasz region już w najbliższym sezonie urlopowym.

<></>

 

 

Poprzedni
Czerwca 2021
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Szukaj
Licznik odwiedzin:
Liczba dzisiejszych odwiedzin: 13
Liczba odwiedzin od startu: 581 840
Teraz on-line: 0
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie projektów współpracy”
Osi IV LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.