Tu jesteś:Start / Aktualności / Artykuł
< Certyfikacja obiektów usługowych
2013-04-10 14:08

Promocja projektu LUBTUR na targach turystycznych MTT we Wrocławiu.

Stowarzyszenie „LGD Działaj z Nami” po raz kolejny promowało portal turystyczny www.lubtur.pl oraz walory turystyczne regionu podczas trwania Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu. Targi odbyły się w dniach 5-7 kwietnia 2013 r. w Hali Stulecia.


Co roku na wrocławskich targach turystycznych wystawia się ok. 200 wystawców, których stoiska odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Była to doskonała okazja, aby zapytać turystów „Czy lubuskie jest już odkryte”? Dla odwiedzających stoisko przygotowane zostały mapy, foldery, płyty DVD, widokówki, ulotki, albumy, a także atrakcyjne gadżety, promujące zarówno projekt LUBTUR, jak i atrakcje turystyczne, obiekty noclegowe i gastronomiczne    z terenu 25 gmin północno – wschodniej części województwa lubuskiego, biorących udział   w projekcie, realizowanym przez dwa stowarzyszenia partnerskie: Stowarzyszenie „LGD Działaj z Nami” ze Świebodzina oraz Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania z Sulęcina.

 

Największe zainteresowanie wzbudzały materiały wykonane w ramach projektu LUBTUR, pt. „LUBTUR – kraina niezwykłych miejsc”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również materiały informacyjne dostarczone przez gminy członkowskie i osoby zajmujące się turystyką w naszym regionie, które z przyjemnością promowaliśmy wśród rzeszy turystów. Materiały zostały rozdysponowane miłośnikom turystyki z kraju i z zagranicy.

Zainteresowanie regionem było bardzo duże, a informacji udzielała Dyrektor Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” – Marzena Kropp oraz koordynator projektu współpracy LUBTUR – Aldona Danielska.

 

Gościnnie na stoisku obecni byli: Wójt Gminy Lubrza p. Ryszard Skonieczek, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” p. Krzysztof Rosiński oraz Prezes Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” p. Joanna Bagińska.

 

 

Poprzedni
Czerwca 2021
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Szukaj
Licznik odwiedzin:
Liczba dzisiejszych odwiedzin: 9
Liczba odwiedzin od startu: 581 836
Teraz on-line: 1
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie projektów współpracy”
Osi IV LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.